Shoz prádla


Shoz prádla je jednoduché a neocenitelné zařízení v rodinném domě, které ušetří spoustu práce při každodenním úklidu. Jedná se v podstatě o šachtu s dvířky umístěnými na stěně v šatně nebo v koupelně. Použité prádlo se po otevření vhodí do šachty, které pak putuje do prádelny nebo technické místnosti k pračce.

K radosti všech architektů a designérů společnost ARTOX představila nová dvířka Quick Touch, která mohou být vyložena materiálem jako například keramický obklad, dřevo, mramor apod. a mohou absolutně splynout s interiérem. Dvířka již nemají žádná nevzhledná madla a zámeček ale ovládají se pouhopouhým stlačením.

Přejete si mít ve svém domě shoz prádla, avšak systémová stavebnice se Vám zdá nákladná? Máme pro Vás patentované řešení pomocí nástavce ARTOX Hobby, který lze snadno namontovat na jakékoliv plastové nebo jiné potrubí běžně používané pro vzduchotechniku či kanalizaci o průměru 300 – 315mm. Vnitřní část sice nikdy nebude dosahovat estetické dokonalosti jako u nerezového, ale vnější dojem bude k nerozeznání a výrazně ušetří Vaše pořizovací náklady, které by při sestavování finančního rozpočtu celé stavby můžou rozhodnout zda shoz ano či ne.