Sálavé panely


Online kalkulačka pro spočítání úspor a nezávazného návrhu ZDARMA ZDE!

Sálavé vytápění Heatwel
Infratopení Heatwell – energeticky úsporné, spolehlivé a komfortní vytápění, a to vše na klíč. Nezabírá prostor, nevíří prach, vysouší zdivo a zabraňuje vzniku plísní. Je vhodné i pro alergiky!

Sálavé vytápění – úsporné topení pro Vaše bydlení
Moderní systém vytápění nejen pro novostavby rodinných domů, ale i bytů, kanceláří a dalších prostor s vysokými nároky na tepelnou pohodu a nízké provozní náklady. Úspora nákladů je dána efektivnějším principem přenosu tepla do místnosti, přesnější regulací a minimalizací tepelných ztrát daných umístěním sálavých panelů.

Topení na celý život
Infrapanely nevyžadují žádný servis, revize, údržbu. Absencí mechanických dílů nedochází k opotřebení a provozní spolehlivost přesahuje běžné systémy vytápění.

Vhodné pro alergiky
Sálavé teplo primárně a rovnoměrně ohřívá  stěny, strop i podlahu od kterých se sekundárně ohřívá vzduch – obdobně jako slunce. Při provozu tak nevzniká zbytečně intenzivní proudění vzduchu jako u konvektorů a vzduch obsahuje méně prachových částic. Infrapanely jsou také bez elektrosmogu a budou tak zdravým a komfortním vytápěním Vaší domácnosti.

Moderní design
Infrapanely lze dodat v libovolném provedení od bílých bezrámových, jako obraz s tiskem vlastního motivu nebo bezrámová skla či zrcadla nebo zapustit do SDK stropu. Dokážeme navrhnut designové řešení pro každý interiér tak, že budou součástí dekorace, nebo si jich ani nevšimnete!