Reference


S montáží centrálních vysavačů máme dlouholeté zkušenosti, za dobu působení naší hradecké pobočky jsme nainstalovali stovky centrálních vysavačů.

Realizujeme centrální vysavače na suché i mokré sání, a to jak do bungalovů, vícepodlažních rodinných domů, dřevostaveb, tak i průmyslových objektů, penzionů i hotelů.

Mezi naše spokojené zákazníky patří například:

 

Hotel reSTART, Jičín

Nově zrekonstruovaný moderní hotel v Jičíně, kde velkou měrou k čistému prostředí pro hotelové klienty přispívá i centrální vysavač Disan EF 125i, který vysává z 94 klasických a 5 štěrbinových zásuvek. Hotel byl otevřen v roce 2018 a z nejvyšších pater je rozhled nejen na celý Jičín, ale i jeho daleké okolí.

 

Veterinární centrum Očenášek, Nový Bydžov

Vysavač HUSKY pomáhá zajišťovat čistotu i na veterinární klinice v Novém Bydžově, která poskytuje kvalitní služby v oblasti preventivní i léčebné péče o malá zvířata, jako jsou psi, kočky a další doma chovaná zvířata, a to už od roku 1991.

 

Veterinární klinika, Hradec Králové

Veterinární klinika byla založena v roce 1995, od roku 2017 sídlí v nových a vysoce moderních prostorách v ulici Tichá (č.p. 59) na Slezském předměstí v Hradci Králové. Klinika je jedním z nejmodernějších zařízení svého druhu v ČR. O bezproblémový provoz a čistotu se stará vysavač HUSKY Pro 200 a nemalou měrou mu pomáhají i 4 VROOMy, které jsou v každé ordinaci. Po klinice je rozmístěno 9 zásuvek, na vyšetřovacím sále je navíc instalována pro rychlejší úklid hadice ve zdi. Ve společných prostorách se používají běžné hadice.

 

 

DIBAQ a.s.

Společnost Dibaq a.s. je specialistou na výživu zvířat. Zabývá se výrobou velmi kvalitního krmiva Fitmin pro domácí i hospodářská zvířata se zaměřením zejména na kočky, psy, koně a prasata. Proto je důležité čisté prostředí, k čemuž dopomáhají 2 centrální vysavače Disan B 125 ST. Na ně je napojeno 50 vysavačových zásuvek, rozmístěných po celém výrobním objektu.