Servis


Společnost NEWAG Hradec Králové s.r.o. má vlastní servisní zázemí, poskytované na pobočce firmy. Veškeré servisní úkony jsou na pobočkách realizovány proškolenými zaměstnanci. Tímto přístupem se zcela odlišujeme od ostatních firem na trhu, které si na servis většinou najímají externí firmy.

Provádíme servis všech značek centrálních vysavačů, jako jsou například Drainvac, Husky, Beam, Duovac, Electrolux a další. Máme většinu   používaných motorů na našem trhu skladem. Nabízíme možnost výměny starého centrálního vysavače za nový, pro zákazníky, kteří se obrátí na kterékoliv naše servisní středisko. Dále provádíme preventivní údržby a tlakové zkoušky potrubních rozvodů.

Porouchal se Vám centrální vysavač? Kontaktujte nás! Nabízíme servis všech značek centrálních vysavačů, nejen těch, které dovážíme.

Speciální služba

Ač může být rozvod centrálního vysavače kvalitně nainstalován, může dojít během stavby, případně i následně při různých úpravách v domě, k jeho poškození, nebo k jeho částečnému zneprůchodnění. Pro takové případy jsme vybaveni profesionální kamerou od firmy Rothenberger, která nám umožňuje detailní prohlídku potrubí s pořízením fotografií či videozáznamů. Jsme proto schopni lokalizovat vzniklý problém a také jej co nejšetrněji odstranit. Objednat prohlídku trubního rozvodu si můžete přímo na našich pobočkách, nebo u dovozce. Kamera Rothenberger musí být obsluhována naším proškoleným technikem.

Je nutné poznamenat, že trubní rozvod centrálního vysavače se neucpává sám od sebe. Vždy je důvodem nějaká jiná příčina, ať už chyba montáže, poškození stavbou, provrtání při instalacích jiných zařízení. Bylo nainstalováno na 40.000 centrálních vysavačů Husky a doposud jsme nezaznamenali ucpaný trubní rozvod způsobený běžným vysáváním.

Kontakt na servisní oddělení – 777 137 784