Centrální vysavač


Centrální vysávání je nejzdravějším řešením pro Váš čistý domov

Centrální vysavače jsou z hlediska ostatních vysavačů natolik odlišné, že nemají konkurenci. Jejich nejsilnější stránkou je schopnost odvést spolu s nasávaným vzduchem i všechny nežádoucí mikročástice a prach mimo obytné prostory. Žádný jiný vysavač, tedy ani přenosný, ani robotický, toto prostě neumí.

Princip centrálního vysavače

 

 

Centrální vysavač nevíří prach, to je prostě fakt, který nelze zpochybnit. Jak již bylo řečeno, veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů odvádí trubním rozvodem mimo obytné prostory. Tím je zajištěna 100% filtrace. Nedochází ani k víření dosud nevysátého prachu, jako je tomu u mobilních vysavačů, což ulehčuje život nejen alergikům.

Mezi další přednosti centrálních vysavačů patří snadná manipulace, ticho při vysávání a vysoký výkon – na centrální vysavače se totiž nevztahují nová nařízení omezení EU ohledně maximálního výkonu vysavačů. Navíc pouze u Husky nabízíme unikátní záruku 25 let, možnost vysávání vody, čištění koberců a čalounění. Dále zajišťujeme kvalitní servis na našich pobočkách s celorepublikovou působností a více jak 24 let působení na českém trhu.